Roboty ziemne i drogowe

Grupa UCHACZ świadczy usługi w zakresie robót ziemnych i drogowych oraz robót inżynieryjnych z pełną obsługą inwestycji. Dysponujemy własnym sprzętem i dobrymi fachowcami.

Do stałych odbiorców naszych usług należą takie firmy jak: MOTA-ENGIL POLSKA S.A., BUDIMEX-DROMEX S.A., SKANSKA S.A., LASY PAŃSTWOWE

Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom zmieniającego się rynku i technologii, firma dokonuje zakupu nowych maszyn dostosowując w ten sposób swoją działalność do nowych trendów i aktualnych potrzeb w budownictwie.

Realizacje, które wykonaliśmy dla naszych klientów polegały między innymi na przygotowaniu terenu pod większe inwestycje drogowe lub budowlane. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem gruntów dla urzędów, deweloperów i firm, a w tym wycinkom drzew, wyrównywaniem terenu, wykonywaniem wykopów pod instalacje wodno-kanalizacyjne i telekomunikacyjne.
Grupa UCHACZ posiada specjalistyczny sprzęt do wykonywania robót ziemnych i drogowych:
walce
ładowarki
koparki: kołowe, gąsienicowe
koparko- ładowarki
spycharki
Grupa UCHACZ zatrudnia jedynie specjalistów – fachowców i inżynierów z uprawnieniami

Grupa UCHACZ zatrudnia jedynie specjalistów – fachowców i inżynierów z uprawnieniami

Doskonale wiemy, że przyszłość każdego projektu zależy od ludzi, którzy go wykonują. Dlatego jako firma z doświadczeniem, której celem jest realizacja zadań na najwyższym poziomie, zatrudniamy jedynie specjalistów – wykwalifikowanych robotników budowlanych i inżynierów z uprawnieniami, do których należy planowanie prac i koordynowanie wszelkich zadań.

W Grupie UCHACZ stawiamy na właściwych ludzi na właściwym miejscu. To doświadczeni profesjonaliści, którzy nie boją się wyzwań. Dzięki wieloletniej praktyce i wiedzy potrafią szybko reagować i znaleźć wyjście nawet z najtrudniejszej, nieoczekiwanej sytuacji.

Zainteresowany
współpracą?

Zadzwoń:
604 617 618
lub napisz:
poczta@uchacz.com