Myjnia bezdotykowa

Unikalna technologia mycia

<strong>Zadbaj o czystość swojego pojazdu – skorzystaj z naszej bezdotykowej myjni</strong>

Zadbaj o czystość swojego pojazdu – skorzystaj z naszej bezdotykowej myjni

która jest czynna dla naszych klientów przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Myj swoje auto kiedy tylko chcesz! Ciesz się samoobsługową i nowoczesną myjnią bezdotykową, która wyróżnia się wysoką skutecznością czyszczenia, niską ceną i bezpieczeństwem.

Zapomnij o tradycyjnych myjniach, w których używa się szczotek i gąbek powodujących uszkodzenia lakieru. Dodatkowym zabezpieczeniem jest nanoszony na powierzchnię pojazdu gorący nano-wosk chroniący lakier przed niszczącym działaniem promieni UV. Postaw na nowoczesne metody i rozwiązania.
<strong>Myjnia bezdotykowa gwarantuje doskonałe rezultaty i niską cenę. </strong>

Myjnia bezdotykowa gwarantuje doskonałe rezultaty i niską cenę.

Korzystając ze wszystkich programów w naszej myjni możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami bez plam, zacieków i smug. Dodatkowo sam wybierasz kwotę, która ma zostać przeznaczona na mycie.

Programy dostępne w naszych myjniach zostały zaprojektowane tak, aby dać naszym klientom kompleksową usługę, polegającą na czyszczeniu, myciu, pielęgnacji i zabezpieczeniu. Pomogą Ci w tym pięć programów, z których skorzystasz bez trudu:
 
  • Oprysk wstępny
  • Mycie zasadnicze
  • Spłukiwanie
  • Konserwacja polimerem
  • Nabłyszczanie
Programy podstawowe


Oprysk wstępny

Naniesienie środka chemicznego przy użyciu zmiękczonej wody, przygotowanie do mycia bezdotykowego (zmiękczenie silnych zanieczyszczeń).


Mycie zasadnicze

Ciśnienie 90 bar, woda filtrowana z zanieczyszczeń mechanicznych – zmiękczona, chemia – proszek o pH neutralnym dla lakieru, dozowany na bieżąco (technologia tenzydów), wysoka temperatura – wspomagająca rozpuszczanie tłustych nalotów.


Spłukiwanie

Pozostałości zanieczyszczeń i chemii po myciu bezdotykowym spłukiwane są wodą z sieci o ciśnieniu 90 bar.


Konserwacja polimerem

Woda filtrowana, zmiękczona – polimerem najnowszej generacji, pokrywającym czysty lakier cienką, twardą warstwą. Dzięki wysokiej temperaturze następuje jego „przyklejenie” do lakieru.


Nabłyszczanie

Spłukanie karoserii wodą zmiękczoną i pozbawioną minerałów (zdemineralizowaną) wraz ze środkiem osuszająco – nabłyszczającym, który umożliwia osiągnięcie efektu bez plam i zacieków. Ten program jest wykończeniem poprzednich programów, pozwala wyeliminować konieczność wycierania czy suszenia pojazdu.


Oprysk felg

Program do oprysku felg – stalowych, aluminiowych. Pomaga usuwać uciążliwe zabrudzenia po klockach hamulcowych. Może być również wykorzystywany do usuwania owadów (przy zastosowaniu odpowiedniego środka chemicznego).


Aktywna piana

Program aktywnej piany. Rozmiękcza uporczywy brud, ułatwia mycie zasadnicze, wytwarza efektowną, gęstą pianę.

Jakość bez kompromisów