Informacje

Grupa UCHACZ to firma rodzinna,
działająca od lat 60-tych

Grupa Uchacz to polska firma, która działa na rynku od lat 60-tych. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Technologia, która wyprzedziła nasze najśmielsze oczekiwania stale się rozwija. Jedno jest jednak niezmienne – cel naszej firmy, którym jest dążenie do pełnego zadowolenia naszych klientów.

Rozpoczęliśmy swoją działalność dekady temu jako niewielka, rodzinna firma transportowa. Dziś dalej kultywujemy tę tradycję, jednak oferujemy o wiele szerszy wachlarz usług.
Nasze działania koncentrują się głównie na robotach ziemnych i drogowych, transporcie, budownictwie, produkcji betonu, sprzedaży paliw oraz dbaniu o pojazdy, zarówno ich wizualną stronę (bezdotykowa myjnia), jak i stan techniczny (stacja kontroli pojazdów). Każda z tych dziedzin jest dla nas tak samo ważna.

Obecnie stawiamy na dalszy rozwój, poszerzanie oferty i udoskonalanie jakości obsługi oraz naszych usług. Wierzymy, że nasza determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.
Grupa Uchacz

Jakość bez kompromisów

Stała
inwestycja

120

pracowników

Stawiamy na rozwój i nie stoimy w miejscu. Dziś zatrudniamy ponad 120 pracowników.
Od początku naszej działalności przeszliśmy gruntowne zmiany – dodaliśmy nowe usługi, poszerzyliśmy obszar naszych działań i rozbudowaliśmy kadrę. Nieustannie inwestujemy w dalszy rozwój po to, aby móc oferować obsługę najwyższej jakości.

Rozwijanie
własnych marek

3

marki własne

Nasi klienci mogą korzystać z pełnego wachlarza naszych usług – transportowych, budowlanych czy motoryzacyjnych.
Aby im to ułatwić, stale rozwijamy wszystkie nasze marki, które specjalizują się w danej dziedzinie. UCHACZ Budownictwo to firma zajmująca się robotami budowlanymi i pracami ziemnymi, UCHACZ Stacje Paliw oferuję wysokojakościowe paliwa dla klientów hurtowych i indywidualnych, a Mszana Betoniarnia zajmuje się wytwarzaniem betonu.