Budownictwo mieszkaniowe

Stawiamy na budownictwo mieszkaniowe

Budujemy, remontujemy i projektujemy z myślą o naszych klientach i ich rodzinach. Stawiamy na pewne i praktyczne rozwiązania, które będę wytrzymałe w dłuższej perspektywie czasu.

Zawsze starannie wybieramy miejsce oraz materiały przy każdych naszych inwestycjach budowlanych. W ten sposób możemy oferować domy i mieszkania, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
Stawiamy na budownictwo mieszkaniowe

W sprzedaży

Osiedle Parkowe

Rabka-Zdrój, ul. Władysława Orkana
Ogromną zaletą naszej inwestycji jest jej lokalizacja - w samym centrum Rabki-Zdroju przy ul. Władysława Orkana - ułatwiająca przyszłym mieszkańcom zarówno realizację codziennych obowiązków jak i odpoczynek i rekreację. W sąsiedztwie znajduje się urokliwy Park Zdrojowy. Dodatkową zaletą jest bliska obecność rynku oraz uwielbianego przez młodszych i starszych parku rozrywki-Rabkolandu. Najważniejsze urzędy, placówki handlowo-usługowe oraz liczne punkty gastronomiczne znajdują się okolicy.

Sprzedaż zakończona

Osiedle nad Parkiem

Limanowa, ul. Spacerowa 7
Osiedle "Nad Parkiem" to nowoczesny kompleks czterech budynków wielorodzinnych obejmujący łącznie 80 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 30 do 70 m2 w kilku wariantach układu. Mieszkania zaprojektowano tak, aby pozostawić Państwu możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy i windy). Pod budynkami rozmieszczono 75 miejsc parkingowych, gwarantujących bezpieczeństwo i komfort użytkownikom.

Zainteresowany
współpracą?

Zadzwoń:
+18 334 06 52
lub napisz:
poczta@uchacz.com