Sprawdź nasze branże

Paliwa

Paliwa

Posiadamy ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i hurtowego.

Wysokojakościowe paliwo i konkurencyjne ceny to znak rozpoznawczy naszych stacji paliw, które oferują również bezdotykowe mycie pojazdów. Po długiej podróży można również odpocząć w naszym kąciku restauracyjnym. Stacje paliw UCHACZ to profesjonalna oraz miła obsługa i 100% zadowolenia.
Roboty ziemne i drogowe

Roboty ziemne i drogowe

Grupa UCHACZ świadczy usługi w zakresie robót ziemnych i drogowych oraz robót inżynieryjnych z pełną obsługą inwestycji. Dysponujemy własnym sprzętem i dobrymi fachowcami.
Betoniarnia

Betoniarnia

W pełni zautomatyzowane, komputerowe sterowanie procesem produkcji gwarantuje najwyższą jakość i powtarzalność wymaganych parametrów mieszanki betonowej i betonu.

Dokładamy wszelkich starań do efektów naszej pracy. Wierzymy, że wytwarzany przez nas beton musi być trwały i wiązać tak dobrze, jak my jesteśmy przywiązani do naszych celów – pełnej satysfakcji naszych klientów.
Budownictwo

Budownictwo

Stawiamy na budownictwo mieszkaniowe. Posiadamy pełne zaplecze nowoczesnego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników, którzy sprawnie budują nowe osiedla zgodnie z aktualnymi standardami.