Aktualności

Zdobyliśmy tytuł Złota Stacja 2014!

Z przyjemnością informujemy, że tytuł Złota Stacja 2014 otrzymała nasza stacja (SP Orlen nr 7145) w Mszanie Dolnej!

Publiczne ogłoszenie wyników konkursu „Złota Stacja 2014” odbyło się podczas tradycyjnego Bankietu Targowego 15 maja w klubie ARCO. W najbliższym numerze "Paliw Płynnych" będzie można przeczytać wywiad z nami, na który wszystkich serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy dumni, że nasze starania po raz kolejny zostały docenione, a nasza stacja zdobyła prestiżowy tytuł Złotej Stacji 2014! To wielkie wyróżnienie, które daje nam jeszcze większą motywację do działania – dzięki temu wiemy, że idziemy w dobrym kierunku! Chcemy się dalej rozwijać i ulepszać jakość naszych usług, aby nie tylko wyprzedzić konkurencję, ale zrealizować nasz cel – świadczyć dla naszych klientów usługi najwyższej jakości.

Prestiżowy tytuł Złota Stacja jest przyznawany każdego roku najlepszej stacji paliw w Polsce. Nagroda i wyróżnienia są przyznawane przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Cieszymy się, że pomimo tak licznej konkurencji, to właśnie nasza stacja (SP Orlen nr 7145) w Mszanie Dolnej została uznana za jedną z najlepszych w kraju!